KAMNA PANADERO - KOMÍNY CZ s.r.o., Petrovice 57, PSČ 503 55, tel.: 493 522 332, mobil: 732 260 036, e-mail: info@kominycz.cz
Otevřít menu
kamna Panadero
Home  >  O firmě PANADERO

O firmě PANADERO

Panadero je rodinná španělská firma, která se již pět generací specializuje na výrobu spojenou s hutním průmyslem. Hlavní specializací firmy je nyní výroba krbových kamen, které jsou exportovány do více než 27 zemí.

Začátky výroby byly realizovány v malé dílně a distribuce výrobků byla zaměřena především na menší prodejny. Rychlý rozvoj a zvýšený zájem o výrobky PANADERO ale přinesl nebývalý rozvoj firmy. Z malé dílny firma výrazně rozšířila své výrobní a skladové prostory do různých lokalit.

Velký podíl na rozvoji firmy měl především Sebastián Panadero, který firmu řídil od 17 let. V roce 2000 odešel do důchodu a řízení firmy se ujal jeho syn Miguel, který byl s fungováním firmy spojený již od mala. Miguelova strategie byla především v dalším rozvoji rodinné firmy a velkou část svého úsilí zacílil na export. Kamna Panadero dnes můžete koupit ve 27 zemích.

Krbová kamna Panadero se dnes vyrábí s využitím nejmodernějších technologií, které splňují náročné evropské předpisy EcoDesign 2022. Kamna nabízí špičkový výkon a inovativní design. Panadero ale vždy nezapomíná na životní prostředí. Minimální emise, vznikající při spalování, jsou jedním z určujících parametrů všech nabízených modelů kamen. Kamna Panadero mají nejvyšší energetický rating (A / A +) a záruka je prodloužena na pět let

Moderní továrna v Albacete nabízí práci pro více než 100 zaměstnanců. Nové výrobní prostory jsou vybavené nejnovějšími technologiemi. A právě efektivita výroby umožňuje vytvářet velmi konkurenční výrobní náklady. 65-letá zkušenost ve výrobě kamen, doplněná využíváním moderních technologií řadí firmu Panadero mezi špičku v produkci těch nejkvalitnějších krbových kamen.

nahoru